Образовательная платформа
Изображение для плашки ЧП Участвует в распродаже Скидка 30%
действует 0 днів 00:00:00
Курс

Blender.Design

Blender.Design

Ви освоїте популярну програму для комп’ютерної графіки. Навчитеся створювати деталізовані сцени, візуалізації та працювати зі складними ефектами. Зможете робити графіку для кіно, ігор і почати заробляти на 3D.

Професійні 3D-художники використовують Blender для створення комп’ютерної графіки. Програма дозволяє моделювати інтер’єри та персонажів, налаштовувати освітлення, симулювати фізику та частки. За допомогою інструментів Blender спеціалісти створюють масштабні сцени для віртуальної реальності, фільмів та ігор.

 • 18 200 UAH

  зарплата 3D-художника- початківця, за даними rabota.ua

Кому підійде цей курс

 • Новачкам в 3D-графіці

  Новачкам в 3D-графіці

  З нуля навчитеся працювати в Blender і розберете основи моделювання. Створите портфоліо, зрозумієте, як розвиватись в професії, і зможете почати заробляти на 3D.

 • 3D-художникам-початківцям

  3D-художникам-початківцям

  Освоїте Blender, попрацюєте з ускладненими симуляціями та рендер-пасами. Зможете влаштуватися в студію або вести 3D-проєкти на фрілансі.

 • Дизайнерам із суміжних областей

  Дизайнерам із суміжних областей

  Отримаєте навички роботи з 3D. Навчитеся використовувати Blender для роботи з візуалізаціями, графікою та прототипами. Зможете підвищити якість своїх проєктів і збільшити дохід.

Чому ви навчитеся

 1. Працювати в Blender

  Навчитеся встановлювати доповнення і налаштовувати програму. Познайомитеся із примітивами та базовими трансформаціями. Зможете впевнено працювати в Blender.

 2. Моделювати 3D-об'єкти

  Освоїте полігональне та процедурне моделювання. Навчитеся робити скульптинг, ретопологію та запікання. Зможете створювати фотореалістичні об’єкти.

 3. Створювати анімацію та симуляцію

  Зрозумієте принципи створення анімації, навчитеся працювати з таймлайном і ключами. Зможете робити симуляцію твердих тіл і тканин.

 4. Працювати з текстурами і матеріалами

  Навчитеся створювати і обробляти текстури. Дізнаєтеся, як робити заготовки для пластику, скла та металу. Додасте матеріали і складні ефекти у свої проєкти.

 5. Налаштовувати освітлення сцени

  Освоїте головні принципи освітлення. Зможете працювати з різними типами світильників. Зрозумієте, як зібрати цілісну композицію сцени і задати потрібний настрій.

 6. Рендувати проєкти

  Навчитеся візуалізувати тривимірну сцену. Попрацюєте зі складними ефектами рендера. Зможете робити постобробку і додавати ефекти в проєкт.

Як проходить навчання

 1. Вивчаєте тему

  У курсі — практичні відеоуроки.

  Вивчаєте тему
 2. Виконуєте завдання

  У тому темпі, у якому вам зручно.

  Виконуєте завдання
 3. Працюєте з викладачем

  Закріплюєте знання і виправляєте помилки.

  Працюєте з викладачем
 4. Отримуєте сертифікат

  І доповнюєте ним своє портфоліо.

  Отримуєте сертифікат

Програма

Вас чекають онлайн-лекції та практичні завдання на основі реальних кейсів.

 • 14 тематичних модулів
 • 87 онлайн-уроків
 1. Можливості Blender

  Вивчите основні етапи роботи над проєктом. Познайомитеся із прикладами застосування Blender у фільмах, іграх і моушен-дизайні. Дізнаєтеся, які доповнення та інші програми використовують в індустрії для створення крутої графіки.

 2. Створення композиції з примітивів

  Установите і налаштуєте Blender. Навчитеся створювати та трансформувати об'єкти. Створите об'ємну композицію в просторі за допомогою геометричних примітивів з різними матеріалами та джерелами освітлення.

 3. Полігональне моделювання

  Познайомитеся з полігональним моделюванням, основними доповненнями і модифікаторами для нього. Зробите стилізований low-poly-інтер'єр.

 4. Полігональне моделювання під згладжування

  Вивчите модифікатор Subdivision surface. Ускладните інтер'єр з попередніх уроків і змоделюєте його під згладжування. Зробите деталізовану модель швейної машинки.

 5. Процедурне моделювання

  Познайомитеся із принципами процедурного моделювання, вивчите модифікатори і системи часток. Зробите модель крісла з ротанга.

 6. Скульптинг

  Вивчите класичний пайплайн моделювання: скульпт, ретопологію, запікання. Познайомитеся з різними типами пензлів та їх параметрами. Зробите нескладну модель персонажа.

 7. Анімація та симуляція

  Дізнаєтеся, що таке keyframe і motion capture. Навчитеся створювати симуляцію тканини, динамічних часток, м'яких і твердих тіл. Зробите сцену з розкиданими предметами в кімнаті. Додасте до неї тканини та м'які меблі.

 8. UV-mapping

  Зрозумієте, як пов'язаний UV-простір моделі і її геометрія. Навчитеся створювати UV-розгортка об'єктів. Підготуєте розгортку мультиплікаційного інтер'єру і персонажа.

 9. Робота з текстурами

  Вивчите основи ручного малювання за об'єктами і UV-розгортками. Попрацюєте з текстурами: додасте растрові та процедурні текстури в сцену з інтер'єром, зробите хендпейнт текстури для персонажа.

 10. Робота з матеріалами

  Навчитеся регулювати положення текстури на об'єкті, зможете створювати базові матеріали та управляти їхніми властивостями за допомогою параметрів. Зробите пластик, дерево, скло, воду і метал для двох сцен.

 11. Візуалізація та освітлення

  Познайомитеся з GPU- і CPU-рендерами. Зможете налаштувати відкрите, закрите, предметне освітлення для різних типів просторів. Зберете композицію з об'єктів, які зробили в попередніх модулях. Додасте світло.

 12. Візуалізація в Octane Render

  Завантажите і установите Octane. Навчитеся налаштовувати освітлення та матеріали для цього рендера.

 13. Ускладнені симуляції

  Дізнаєтеся загальні принципи симуляції флюїдів. Навчитеся створювати дим і вогонь. Зрозумієте, як робити рідини і працювати з ефекторами. Додасте матеріали у свою сцену.

 14. Композитинг в Blender

  Познайомитеся зі складними ефектами. Забезпечите рендеринг своєї сцени за шарами з декількома пасами, зберете її в композиторі та зробите постобробку

Викладач

Ілля Ковальов

Ілля
Ковальов

3D-художник

Працював над фільмом «Тяжіння» і серіалом Talking Tom Shorts.

 • Старт курсу: 29 січня
 • Залишилося: 9 місць

Вартість навчання

 • Розстрочка на 6 місяців
 • 1 528 ₴/мес
  • 9 166 ₴
  • 13 094 ₴
Изображение для плашки ЧП Участвует в распродаже Скидка 30%
действует 0 дня 00:00:00

Крок 1. Оберіть варіант сплати

Крок 2. Заповніть контактні дані

Схоже відбулася помилка. Спробуйте відправити знову або перезавантажте сторінку.

Натискаючи на кнопку, я погоджуюся на обробку персональних даних і з правилами користування Платформою

Натискаючи на кнопку, я погоджуюся з публічною офертою і політикою обробки персональних даних

Дякуємо!

Ваша заявка успішно відправлена

Питання, що часто ставляться

 • Я ніколи не працював в Blender. У мене вийде?

  Звичайно! У вас усе вийде навіть без спеціальних знань — просто приділяйте більше уваги домашнім завданням і читайте додаткову літературу. В іншому допоможуть досвідчені наставники, які будуть курирувати вас протягом всього курсу.
 • Де можна завантажити програму?

  Ви можете знайти Blender на офіційному сайті застосунка. Ним можна користуватися безкоштовно ?.
 • Який графік навчання? Чи вийде поєднувати його з роботою?

  Ви можете вивчати матеріали курсу в зручному вам режимі, поєднувати навчання з роботою і особистим життям. Більше того, всі уроки будуть доступні і після закінчення курсу, так що ви зможете освіжити свої знання в будь-який момент.
 • Скільки годин на тиждень мені потрібно буде приділяти навчанню?

  Все залежить тільки від вас. У середньому наші студенти займаються від трьох до п’яти годин на тиждень.
 • Я зможу спілкуватися з викладачами?

  У вас буде куратор в Telegram-чаті, а викладач перевірить і прокоментує домашні завдання та надасть корисні ради. Так ви зможете перейняти досвід, професійні знання і лайфхаки.
 • Чи діють які-небудь програми розстрочки?

  Так, ви можете купити курс в розстрочку — і спланувати свій бюджет, розділивши всю суму на невеликі щомісячні платежі