Образовательная платформа

Знижка 30% до 24 січня

Курс

Стрімер

Стрімер

Партнер: Cybernetica

Ви придумаєте свій унікальний образ, відточите ораторські навички, навчитеся писати сценарії та вести вражаючі онлайн-шоу. Складете контент-план, залучите нову аудиторію та зрозумієте, як заробити на улюбленій справі та прославитися.

Програма записана спільно з агентством Cybernetica

Cybernetica — російське незалежне маркетингове агентство. Спеціалізується на залученні аудиторії геймінгу і кіберспорту. Володар власного інструментарію і, зокрема, киберспортивної турнірної платформи. Номінант премії AdIndex 2019: «За розвиток рекламного ринку в сегменті Кіберспорт».

Стрімерів багато, унікальних стрімерів — одиниці.

 • До $1 000 на місяць

  заробляють стрімери-початківці, за даними EPICSTARS

Кому підійде цей курс

 • Тим, хто хоче стати відомим стрімером

  Тим, хто хоче стати відомим стрімером

  Продумаєте концепцію свого каналу, створите імідж, що вражає, і складете контент-план. У підсумку — проведете перші стріми, отримаєте зворотній зв’язок від експертів і почнете кар’єру стрімера.

 • Геймерам

  Геймерам

  Перетворите свою любов до відеоігор у новий спосіб заробітку. Ви навчитеся ефектно коментувати ігровий процес, креативно оздобите свій онлайн-канал — і зможете заробляти завдяки улюбленій справі.

 • Фахівцям у будь-якій сфері

  Фахівцям у будь-якій сфері

  Дізнаєтеся, як заробити на своїй експертизі за допомогою каналу на Twitch або YouTube. Знайдете свою аудиторію, зможете ділитися знаннями і отримувати додатковий дохід від переглядів і реклами.

Всіх студентів курсу запрошуємо в CyberBox

Безкоштовний доступ до великого гейм-ком’юніті. Ви матимете все необхідне для просування:

 • рейд від викладачів
 • спільну трансляцію з викладачем для кращих студентів
 • участь в колективному стрімі
Всіх студентів курсу запрошуємо в CyberBox

Чому ви навчитеся

 1. Працювати з каналами на Twitch і YouTube

  Створите для отримання дозволу особистий канал Twitch і YouTube. Навчитеся працювати з соціальними мережами та синхронізувати ресурси між собою.

 2. Створювати свій образ

  Дізнаєтеся, які деталі допомагають скласти цілісний харизматичний образ. Вивчите основи формування іміджу і зможете відокремитися серед конкурентів.

 3. Працювати з аудиторією

  Навчитеся розуміти бажання аудиторії та взаємодіяти з нею за допомогою чатів, повідомлень і віджетів. Зрозумієте, як закохати в себе глядачів з перших хвилин онлайн-шоу.

 4. Красиво говорити та імпровізувати

  Зрозумієте, як сподобатися навіть найприскіпливішим глядачам за допомогою яскравої промови, міміки і жестів. Дізнаєтеся, як поводитися у форс-мажорних ситуаціях і обертати їх на свою користь.

 5. Запускати спільні шоу та кампанії

  Зрозумієте, як залучити більше глядачів завдяки колаборації з іншими стрімерами та спільним шоу. Навчитеся робити круті трансляції в команді.

 6. Заробляти на стрімах

  Дізнаєтеся, як заробити на стрімах за допомогою донатів, реклами, благодійних трансляцій і продажу мерчу. Зможете перетворити захоплення на прибуткову справу.

Як проходить навчання

 1. Вивчаєте тему

  В курсі — практичні відео-уроки.

  Вивчаєте тему
 2. Виконуєте завдання

  У тому темпі, в якому вам зручно.

  Виконуєте завдання
 3. Працюєте з викладачем

  Закріплюєте знання та виправляєте помилки.

  Працюєте з викладачем
 4. Захищаєте дипломну роботу

  І доповнюєте нею своє портфоліо.

  Захищаєте дипломну роботу

Програма

На вас чекають онлайн-лекції та практика на реальних стрімах.

 • 20 тематичних модулів
 • 100+ онлайн-уроків
 1. Основи стрімінгу

  Дізнаєтеся, як оформляти сторінку каналу на Twitch та якими бувають трансляції. Зрозумієте, як створити унікальний образ та імідж, познайомитеся з категоріями контенту і правилами спільнот. Розберетеся в питаннях і рекомендаціях щодо дотримання авторських прав.

 2. Технічна підготовка

  Зрозумієте, як організувати зручне робоче місце і яке обладнання потрібне стрімеру. Навчитеся збирати системний блок з «залізом», який відповідає потрібним характеристикам, підбирати монітор та аксесуари, вибирати звукове обладнання і камеру.

 3. Налаштування трансляції: основи

  Познайомитеся з інструментами трансляції та навчитеся синхронізувати Twitch- і YouTube-канали. Вивчите три формати сцен трансляції: ігровий, розмовний стрім і перегляд контенту. Проведете стрім у кожному з форматів.

 4. Налаштування трансляції: занурення

  Заглибитеся в особливості різних сцен і навчитеся робити між ними переходи. Дізнаєтеся, як працювати з сервісами інтерактивного стрімінгу та віджетами. Проведете стрім з використанням віджетів.

 5. Оформлення соціальних ресурсів: основи

  Дізнаєтеся, як оформити канал і скласти графік прямих трансляцій. Створите оформите спільноту в соціальних мережах, налаштуєте оповіщення для підписників і команди чату. Навчитеся наповнювати спільноти контентом і проведете черговий стрім, одночасно працюючи з аудиторією соціальних мереж.

 6. Види поширеного контенту

  Познайомитеся з популярними у стрімерів видами контенту та їх перспективами. Отримаєте лист ресурсів, які допомагають стрімерам планувати контент і стежити за актуальними подіями. Дізнаєтеся, які ігри відносяться до кіберспортивних і що таке розмовний стрім.

 7. Види авторського контенту

  Дізнаєтеся, хто такі музичні стрімери і як залучити аудиторію до непопулярної теми мистецтва. Зрозумієте, як створювати музичний контент в умовах обмежень авторських прав. Виберете ідеальний формат контенту для себе і проведете перший стрім у цьому форматі.

 8. Дизайн інтер'єру студії

  Зрозумієте, як дизайн інтер'єру вашої студії впливає на сприйняття стрімів аудиторією. Навчитеся налаштовувати світло, вибирати ідеальні ракурси, виставляти хромакей і підбирати правильний інтер'єр для інтерактиву з аудиторією. Проведете другий стрім в основному для вас форматі.

 9. Ораторське мистецтво

  Отримаєте лист з вправами для розвитку мови і навчитеся утримувати увагу глядачів за допомогою грамотних інтонацій, жестів і міміки. Зрозумієте, як чітко формулювати думку, зберігати спокій та імпровізувати під час трансляції. Пропрацюєте мовні недоліки з тренером і проведете новий стрім.

 10. Образ стрімера

  Дізнаєтеся, як сформувати публічний образ з урахуванням поведінкових трендів і вашого уявлення про себе. Познайомитеся з основними видами образів: гармонійним, синтезованим, запозиченим і альтер его. Проведете поверхневий аналіз образів відомих стрімерів та створите свій унікальний образ на основі місії та цілі.

 11. Імідж стрімера

  Дізнаєтеся, що таке імідж, як він доповнює образ і впливає на аудиторію. Зрозумієте, які прийоми формують унікальність стрімера. Навчитеся грамотно реагувати на негатив і завойовувати повагу аудиторії.

 12. Взаємодія з аудиторією

  Зрозумієте, як познайомитися з аудиторією, заробити правильне перше враження та зачепити глядача. Зрозумієте, що утримує підписників на каналі, навчитеся бути уважним до інтересів аудиторії та спілкуватися з глядачами у чаті. Створите власні моделі взаємодії з аудиторією.

 13. Робота над сценарієм

  Познайомитеся з основними правилами Twitch, навчитеся налаштовувати автоматичну модерацію чату і вербувати модераторів. Дізнаєтеся, як написати сценарій і контент-план для трансляції, і проведете стрім відповідно до сценарію.

 14. Спільні трансляції

  Заглибитеся в роботу з соціальними мережами: кастомізуєте візуальні та текстові матеріали у своїх спільнотах. Навчитеся вибирати стрімерів для колаборацій та проводити спільні стріми на практиці.

 15. Стрімінг: експериментальний контент

  Зрозумієте, як діяти, якщо під час трансляції щось пішло не так. Виберете додаткову категорію для своїх стрімів і продумаєте своє амплуа для роботи з таким контентом. Проведете трансляцію в новому для себе форматі.

 16. Аналіз контенту

  Познайомитеся з програмами для аналізу контенту: StreamHound, Social Blade, SullyGnome і TwitchTracker. Навчитеся інтерпретувати результати аналізу трафіку і зможете коригувати свій контент в залежності від уподобань аудиторії. Дізнаєтеся, як аналізувати показники в особистому кабінеті Twitch і відстежувати тенденції.

 17. Монетизація стрімінгу

  Дізнаєтеся, що приносить дохід стрімеру: донати, платні підписки, реклама на платформі. Зрозумієте, як взаємодіяти з брендами і партнерами та заробляти на мерчі. Навчитеся офіційно оформляти дохід і звітувати щодо нього відповідно до закону.

 18. Просування

  Дізнаєтеся, як просувати свій канал за допомогою колаборацій з іншими стрімерами, реклами і благодійних трансляцій. Навчитеся створювати сценарій благодійного стріму, виберете фонд і проведете трансляцію.

 19. Менеджмент в стрімінгу

  Зрозумієте, як вести адміністративну діяльність при зростанні популярності, які функції можна делегувати, а які виконувати самому. Навчитеся планувати: складати контент-план, вести стрім за графіком і працювати над самодисципліною. Визначите вектор розвитку і зрозумієте свої кар'єрні можливості. Дізнаєтеся, як вести безпечний для медійної людини спосіб життя.

 20. Бонус. Ozon Live Commerce

  Дізнаєтеся про новий тренд в стрімінгу — live commerce. Зрозумієте, як почати стрім у цьому форматі та що він принесе вам як контент-мейкеру.

Викладачі

Олексій Hard Play

Олексій
Hard
Play

Ігровий стрімер з багатомільйонною аудиторією
Дмитро Recrent

Дмитро
Recrent

Контент-мейкер NAVI по CoD: Warzone
Михайло Olsior

Михайло
Olsior

Ведучий, коментатор і аналітик в Maincast
Ксюша Zanuda

Ксюша
Zanuda

Стрімер і блогер. 163 000+ підписників на Twitch
Антон Mob5ter

Антон
Mob5ter

Стрімер, менеджер і креативщик в сфері геймінгу
Юлія Koshkamoroshka

Юлія
Koshkamoroshka

Музичний стрімер: автор і виконавець пісень
Роман Gnumme

Роман
Gnumme

Стрімер Hearthstone
Саркіс Sinedd92

Саркіс
Sinedd92

Стрімер Hearthstone
Сергій Aktep

Сергій
Aktep

Епатажний стрімер World of Tanks
Анастасія Великородна

Анастасія
Великородна

Актриса і режисер театру «Майстерня Бруснікіна»
Дмитро Смирнов

Дмитро
Смирнов

Менеджер з продукту в Ozon

Вартість навчання

 • Розстрочка без першого внеску
 • 1 301 ₴ /міс
 • 1 859 ₴ /міс

Знижка 30%
до 24 січня

Поширені запитання

 • Я ніколи не пробував стрімити. Чи вийде в мене?

  Звісно! У вас все вийде навіть без спеціальних знань — просто приділяйте більше уваги домашнім завданням і читайте додаткову літературу. В іншому допоможуть досвідчені наставники, які будуть вашими кураторами протягом усього курсу.

 • Чи зможу я спілкуватися з викладачами?

  У вас буде куратор в Discord-чаті, а перевіряючий викладач прокоментує домашні завдання і надасть корисні поради. Так ви зможете перейняти досвід, професійні знання і лайфхаки.

 • Який графік навчання? Чи вийде поєднувати його з роботою?

  Ви можете працювати з матеріалами курсу в зручний час, рухаючись по програмі в потрібному вам темпі. Більш того, всі уроки будуть доступні і після закінчення курсу, назавжди, так що ви зможете освіжити свої знання в будь-який момент. Навчання організовано таким чином, щоб ви могли поєднувати його з роботою, навчанням і особистим життям.

 • Скільки годин на тиждень мені потрібно буде приділяти навчанню?

  Все залежить тільки від вас. В середньому наші студенти займаються від трьох до п’яти годин на тиждень.

 • Чи діють якісь програми розстрочки?

  Так, ви можете купити курс в розстрочку — і спланувати свій бюджет, розбивши всю суму на дрібні щомісячні платежі.